Haberler

Harry Potter Hayranları İçin – Fantastik Canavarlar Filmi

13 Kas 2016
Sinema
Admin

18 Kasım 2016 Tarihinde vizyona girecek olan Fantastik Canavarlar Nelerdir ve Nerede Bulunurlar filmi Harry Potter severleri bir hayli heyecanlandırmış durumda. Filmin büyücülük üzerine olması ve Harry Potter filminde geçen büyü isimlerinin de yer alması bizleri oldukça sevindirmiş olsa da içimiz de bir buruklukta yaratmıyor değil. David Yates’in yaptığı açıklamaya göre 5 serilik bir film olması bekleniyor,

“Aslında gerçeği söylemek gerekirse üçleme olduğunu filmin daha uzayacağını belirtmek için kullandık. Birden fazla film olmasını isteyen insanlara karşı dürüst olmak istiyorduk ama kendi düşüncelerimizi de gerçekleştirecektik. Sonra bir noktada taslağı hazırlarken David Yates’e dedim ki, ‘Aslında bu 5 filmlik bir seri gibi duruyor,’ ve bundan oldukça emindim. Açık olmam gerekirse 5 filmde anlatmak bayağı arzulu bir iş çünkü 19 yılı konu alıyoruz ama 5 filmlik bir seri görebiliyorum. İşte böyle oldu.”

Ayrıca film vizyona girdikten hemen sonra İnternet sitemizde online olarak izlemeniz için hazır hale gelmiş olacak. BizdeSeyret.Com ekibi olarak Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerelerde Bulunurlar izle isimli filmi 20 kasıma kadar internet sitemize ekleyeceğimizin sözünü veriyoruz. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Behzat Ç. Geri Dönüyor – Yeni Kanalı Belli Oldu

10 Kas 2016
Dizi
Admin

behzat-c-geri-donuyorUzun süredir gündemde olan Behzat Ç. geri dönecek mi dönmeyecek mi soru işaretlerine dizinin baş rol oyuncularından Erdal Beşikçioğlu yaptığı açıklamalar ile son noktayı koydu. Behzat Ç. nin yeni sezonunun ocak ayında tekrar çekilmeye başlayacağı hakkında bilgi veren Erdal Beşikçioğlu yeni kanalı ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Dizinin geri dönerse çok iyi olacağını söyleyen beşikçioğlu dizinin telif hakları ile ilgili görüşmeler yapıldığını ve büyük bir pürüz çıkmazsa dizinin yeni kanalının blu tv olacağını severlerine duyurdu. Umarım telif hakları ile ilgili bir problem olmaz, eğer tekrar başlarsa ben oynamaktan büyük keyif alırım şeklinde ilk defa Hürriyet gazetesine konuştu.